Про це 24 Каналу сказав російський опозиційний політик, журналіст, громадський діяч В'ячеслав Мальцев. За його словами, путінський режим уже у фазі завершення.

До теми Кремлю бракує ресурсів навіть для оборони: як далеко зможуть зайти РДК та "Свобода Росії"

"Усе вже готово до громадянської війни в Росії. Залишились контрнаступ ЗСУ і втрата Криму – і в Росії почнуться непередбачувані для путінців події", – зазначив Мальцев.

Путінський режим перейшов у завершальну фазу: дивіться відео

Росія почне розвалюватися. Її республіки спробують відокремитись, а численні мігранти – повстати.

Путінський режим конає: останні новини

  • У Росії вже відчули, що влада Владіміра Путіна значно ослабнула. Він є президентом лише номінально й зовсім не впливає на внутрішні процеси всередині країни.
  • До того ж Путін цілковито втратив зв'язок з реальністю. Оскільки стан справ на передовій доводить диктатора до люті, наближені доповідачі розповідають йому лише хороші новини.
  • Через складну ситуацію на фронті Путін уже вдруге скасував "пряму лінію" з мешканцями Росії. Її нібито перенесли на кінець осені чи то початок зими.
  • Речник української розвідки Андрій Юсов заявив, що після зникнення диктатора всередині Росії може початися боротьба за владу.
  • Тим часом РДК та легіон "Свобода Росії" продовжують операцію зі звільнення території Росії від окупаційного путінського режиму. Очевидно, саме з Бєлгородщини вже розпочинається громадянська війна у ворожій державі.