Мовиться про гуртожиток, що розташований у селищі Михайлівка. Про це повідомляють у короткому зведенні Запорізького штабу про ситуацію за добу 17 червня.

Зверніть увагу Ракетний удар по Кременчуку, евакуація з Херсонщини: основне за 115 день війни

60 російських військових дезертували із Запоріжжя

За даними розвідки, у населеному пункті Михайлівка Василівського району з гуртожитку, де раніше фіксувалося місце проживання росіян, зафіксовано випадок дезертирства 60 військовослужбовців ворога,
– мовиться в повідомленні.

Окупанти хочуть втекти з України

Розвідка не вперше повідомляє про намагання російських військових втекти з війни. Про це свідчать також перехоплені розмови СБУ.

Російські окупанти готові піти навіть на фіктивний шлюб. Нещодавно СБУ оприлюднила розмову російського окупанта зі своїм знайомим. Під час телефонного дзвінка солдат зізнається, що просив подругу піти в РАЦС і подати заяву на одруження. Потім окупант планував піти до командира і відпроситися, бо він начебто "не встигає на своє весілля".

Проте всі методи солдатів є марними. Повернутися додому дозволяють лише за трьох умов: власне поранення чи загибель або смерть родича.

Згодом стало відомо, що росіяни на Донеччині виводять з ладу свою техніку, щоб не воювати на передових позиціях. Вони розбирають комплекси ППО, а деталі намагаються здати на брухт за гроші.

Проте і цей метод окупантам не допоміг. Адже вони переоцінили себе й у пункті приймання брухту назвали занадто високу ціну. Через те виник конфлікт з приймальницею. Згодом вона поскаржилася на "бізнесменів" у так зване "МДБ ДНР". Як наслідок, "креативних" окупантів відправили воювати на передові позиції.

Нещодавно в розмові з батьком один із російських окупантів бідкався про кару, яка його чекала. Адже загарбник відмовився йти в бій проти ЗСУ і за це командир пообіцяв його відправити до прокурора. Батько своєю чергою порадив синові не боятися, а поскаржитися на умови і симулювати. Мовляв, "виразка у мене, викривленні хребта було".

Жінки російських загарбників теж "намагаються" витягнути їх з пекла в Україні. Одна з дружин під час телефонної розмови з чоловіком заявила, що ротації їм чекати не варто. Вони воюватимуть до останнього, бо заміни вже немає.

Окупант скаржиться на російських жінок, мовляв, вони мало роблять, треба іти в прокуратуру. На що дружина відповідає: "Прокуратура не допоможе". Загарбник через те обурюється ще більше. Він каже, що солдати скоро наважаться на крайнощі. Вони стрілятимуть в себе, щоб потрапити додому.

Зверніть увагу – шокові деталі про похорони орків: дивіться відео