Місто Чугуїв, зокрема, страждає від обстрілів ворога. Його очільниця Галина Мінаєва попередила мешканців про те, що ситуація може загостритися.

Читайте також Ворог не покидає намірів штурмувати Харків, – мер розповів про те, як готуються до оборони міста

Людей просять обмежити пересування містом

Голова Чугуєва зауважила, що за останні дні відчули на собі загострення ситуації з ворожими обстрілами. Серед мешканців міста є жертви.

Керівництво Харківської обласної військової адміністрації, спираючись на дані з компетентних джерел, попереджає нас про можливу подальшу ескалацію ситуації. Тому наполегливо прошу максимально обмежити пересування вулицями найближчими днями та триматися поближче до укриттів,
– сказала Мінаєва.

Вона наголосила, що всі повинні зберегти свої життя для майбутньої перемоги та відбудови Чугуєва.

Обстріли Чугуєва

  • Місто часто потрапляє під ворожий вогонь. Через це руйнується інфраструктура та гинуть люди. Чергова атака була ввечері 3 серпня. Під час повітряної тривоги у Чугуєві чули звуки вибухів. Місцеві мешканці повідомляли, що після цього виникла пожежа.
  • Також 28 липня росіяни інтенсивно з реактивних систем залпового вогню вдарили по Чугуєву на Харківщині. Вони пошкодили цивільну інфраструктуру – приватні будинки та господарства. Було влучання у багатоквартирний житловий будинок, пожежа.
  • Крім того, ворог поцілив і повністю зруйнував Будинок культури в Чугуєві. Там ховались люди, які опинились під завалами. Були жертви та постраждалі.

Чугуїв росіяни стираються з лиця землі: дивіться відео