Як покращити поставу: 5 ефективних поз йоги, які допоможуть

937 Читать новость на русском
Як покращити поставу: 5 ефективних поз йоги, які допоможуть
Як покращити поставу: 5 ефективних поз йоги, які допоможуть / unsplash.com

Йогою можна займатись не лише для схуднення та налаштувань на позитивні думки, а й щоб покращити свою поставу. Особливо це буде корисно для дітей, в яких постава лише формується.

Про це пишуть в Health.

Варто знати, що порушення постави може призводити до болю в шиї та спині, поганої циркуляції крові, головного болю або ж інших хронічних недуг. У виданні розповіли, що в разі виконання 5 основних вправ, позитивні зміни у поставі відбудуться зовсім скоро.

Читайте також: Йога в офісі: 5 асан, які допоможуть розслабитись

Інструктор з йоги Крістiн МакГі порадив 5 ефективних поз йоги, які допоможуть покращити поставу.

"Затиснуті руки сарани"

Для виконання такої пози ляжте обличчям до підлоги. Випряміть ноги, руки витягніть по боках і на вдиху підніміть голову, щоб поглянути вперед, а на видиху відірвіть грудну клітку і ноги від підлоги, змикаючи руки за спиною.

Деякий час утримуйте цю позицію і дихайте, використовуючи м'язи черевної порожнини і спини, – таким чином вам буде легше дихати.

Низький випад з поворотом

Для виконання другої пози йоги станьте на коліна лівим коліном вперед, – воно повинне бути під кутом 90 градусів в той час як праве коліно – позаду. Руки помістіть по обидва боки від лівої ноги. Вдихніть і на видиху крутіть верхньою частиною тіла наліво. Ліву руку заводьте назад, намагаючись зловити праву стопу.

Читайте також: Худнемо за допомогою йоги: 3 ефективних поради фітнес-тренера

Якщо вам важко вхопитись за ногу, обмотайте навколо ноги ремінь і намагайтесь вхопитись за нього. Тримайте позицію і дихайте, відкривайте грудну клітку і плечі. Те ж саме зробіть знову, починаючи з правого коліна, повертаючись направо.

Скручування-повороти

Ляжте обличчям до стелі, випряміть ноги і поставте руки по боках долонями вниз. Поверніться до правого плеча, ліву ногу згинаючи у коліні, а ліву руку заведіть за спину, щоб з'єднати з правою.

Якщо ж не дістаєте, знову використовуйте ремінь, але старайтесь дістатись рук якнайдалі. Ту ж позу повторіть на інший бік: поворот до лівого плеча, права нога зігнута в коліні, права рука за спину.

"Покірний воїн"

Зігніть праву ногу вперед, а ліву ногу дещо розверніть наліво. Якщо уявно намалювати лінію від правої п'яти до лівої ноги, лінія має перетинати ліву стопу посередині.

На вдиху підніміть руки над головою і на видиху випряміть праву ногу. Нахиляйтесь вперед до правої ноги, стискаючи лікті за спиною.

"Танці на колінах"

Зігніть дві ноги і станьте на руки. На вдиху підійміть ліве коліно до рівня стегна, паралельно підіймаючи праву руку і заводячи її за спину, щоб схопити ліву ногу. Підіймайте ногу як можна вище. Теж саме на видиху зробіть навпаки.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук