Заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час єдиного телемарафону розповіла, що у Херсон зайшли спеціальні підрозділи. Вона також натякнула, що офіційно мають право заявляти про події на фронті: президент, Міноборони та Генштаб, тож попросила українців ще трішечки потерпіти, пише 24 канал.

До теми Херсон не спить: місцеві зібралися біля багаття й святкують звільнення від окупантів

Звільнення відбувається в декілька етапів: що відбувається у Херсоні зараз

Маляр пояснила, що сьогодні у Херсон зайшли перебувають спецпідрозділи. Проте основні війська ЗСУ перебувають на підступах до міста.

Наразі війська знаходяться на підступі до міста, в Херсон зайшли спецпідрозділи, тобто це початковий етап. Так, ми починаємо повертати це місто, але ми мусимо говорити офіційну інформацію. Офіційно цієї інформації від Генштабу, Міноборони й Верховного головнокомандувача не було. Йде процес,
– сказала вона.

Вона нагадала, що звільнення населених пунктів відбувається в декілька етапів.

Спецпідрозділи ЗСУ вже в Херсоні

  • Сьогодні, 11 листопада, спецпідрозділи ЗСУ зайшли в Херсон. Херсонці зустріли українських захисників на площі, скандуючи "ЗСУ".
  • У ГУР повідомили, що Херсон повертається під контроль України й до міста заходять частини ЗСУ. Також повідомлялось, що у місто зайшла патрульна поліція. Російських загарбників, які поховалися в місті в цивільному одязі, закликають добровільно здатися у полон.
  • Зараз українські воїни проводять у місті зачистку. Жителів міста просять перебувати вдома, проте вони радісно святкують на центральній площі.
  • Сигнал українських каналів вже в мережі цифрового телебачення Т2 у Херсоні.
  • При цьому в ОК "Південь" попередили, що тепер росіяни можуть сильно обстрілювати місто. Зовсім неподалік, на лівому березі Дніпра, оборонні споруди окупантів.

До теми – у Росії брешуть про відступ росіян з Херсона: дивіться відео