Вони запевняють, що дитину настільки побили, що школяр ледве дійшов до мами на роботу.

Читайте також: Україну охопили моторошні самогубства серед школярок: чому стаються трагедії

Адміністрація школи та батьки обвинувачених учнів спростовують будь-які закиди на їхню адресу і кажуть, що хлопчик упав сам.

Давид лежав лежав на лавці, коли ми його почали піднімати і приїхала швидка, то тіло у нього було все мокре. На губі була рана, обдерта щока, він держався за одну сторону і казав, шо у нього там болить,
– сказала колега матері потерпілого Любов Кісіль.

Хлопчик уже третій день в реанімації. У нього закрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітки та зламана рука. Дитині зробили вже дві операції та видалили селезінку.

Хлопчик розповів рідним, що його побили однокласники біля школи та навіть назвав прізвища кривдників. Але у школі серйозні конфлікти між учнями заперечують.

Знущалися – не можна сказати, але конфлікти між хлопчиками були, штурхання, але серйозних конфліктів у класі не було,
– наголосила класний керівник потерпілого Людмила Брагінець.

За словами директора, старші учні бачили, як Давид упав на дитячому майданчику. Заперечують побиття і батьки учнів, яких звинуватили. Вони не розуміють, чому назвали саме їхні прізвища.


Фото хлопчика у реанімації

Психологи кажуть, що булінг або цькування дітей у школах – поширене явище, із яким мають боротися вчителі та батьки.

Діти, які цькують іншу дитину і не несуть за це покарання починають збільшувати своє цькування. Включається азарт, включається адреналін і вони пробують як далеко вони можуть зайти, – запевнила психолог Інна Лук'янець.

Лікарі кажуть, що стан Давида частково покращився, його планують санавіацією перевезти до Черкаської обласної дитячої лікарні.

Прокуратура ж відкрила провадження за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Санкція передбачає громадські роботи або обмеження волі до двох років.