Таку думку 24 Каналу озвучив колишній керівник Управління кримінальної розвідки й один із засновників УБОЗ Валерій Кур. За його словами, навіть прихвостень Путіна Дмітрій Мєдвєдєв сподівається взяти владу у свої руки.

Дивіться також Заколот Пригожина – російська громадянська війна, в якій немає переможців

У Росії нема кандидатів

Валерій Кур зазначив, що якщо ватажок вагнерівців Євгєній Пригожин або терорист Ігор Гіркін отримають владу, то Захід та еліти не впевнені, що буде далі. Зараз російські еліти не бачать кандидатів на президентське крісло.

Найімовірніше, вони оберуть якусь фігурку. Навіть Медвєдєв сподівається, що вони його оберуть. Зараз єдина думка у Заходу та внутрішніх російських еліт: нема на кого змінювати Путіна,
– вважає він.

На думку екскерівника Управління кримінальної розвідки, якби до влади у Росії прийшов Ігор Гіркін або акціонер банку "Росія" Юрій Ковальчук, то їхня політика була б ще жорсткішою. Ніхто не розвалить Росію так, як це зараз робить Путін.

Кур про кандидатів на місце Путіна: дивіться відео

Путін втрачає владу: останні новини

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що заколот закінчився домовленістю самопроголошеного президента Білорусі Алєксандра Лукашенка та Пригожина. У цей час кремлівський диктатор Путін залишився поза увагою громадськості, адже в той день він майже ніяк себе не проявив.
  • Український лідер зазначив, що заколот Пригожина показав, що Путін не все контролює у Росії. За його словами, прохід вагнерівців углиб Росії та окупація деяких регіонів продемонстрував, наскільки просто це можна зробити.
  • Президент США Джо Байден відреагував на слабке становище Путіна. Він наголосив, що короткочасний збройний заколот зробив диктатора "абсолютно" ослабленим.
  • Ексначальник ГУР МОУ (2015 – 2016) Валерій Кондратюк розповів, що після заколоту власника ПВК "Вагнера" Євгєнія Пригожина владу у країні-агресорці хотіли передати новій особі – Дмітрію Патрушеву, сину Ніколая Патрушева.