"Зараз різні аномалії, і зими. Та й екологія дуже погана стала, раніше був Дніпро, озера, нині вони вже не таки чисті, як хотілось", - каже учасник проекту Сергій Рябоконь.

"Вони рухають у приблизно в одній траєкторії, в одному напрямку, але звісно, що погляд із середини Європейського союзу на екологічну проблематику і зовні воно відрізняється. І тим, що з одного боку така суголосність, а з іншого боку певне напруження чи натяках між цими поглядами", - каже керівник центру візуалізації культури НаУКМА Василь Черепанин.

Шведський карикатурист Магнус Бард переконаний, що кожен має допомагати планеті, яка потерпає від катаклізмів. Адже, саме людина поклала початок руйнуванню природи.

"Особисто я, намагаюсь більше пересуватись на міському транспорті, мало подорожувати. Я став менше їсти м'яса, є багато дрібних речей, але вони є дуже важливими", - вважає художник зі Швеції Магнус Бард.

"Ми розділяємо сміття. З нього виробляємо потім електроенергію, опалення. МИ дуже мало викидаємо сміття. Тож маємо високі відсотки сміття, яким користуємося знову", - ділиться перший секретар посольства Швеції в Україні Мортен Енберг.

Проект представили в багатьох країн Європи. У Києві експозиція завершує тур містами України. Виставка " Плюс 1°С" триватиме у столиці до кінця грудня.