Про це повідомляють російські ЗМІ. Зокрема, компанії Коломойського заборонили роботу у Росії й ухвалили рішення про конфіскацію активів бізнесмена, передає 24 Канал.

Цікаво Частка Коломойського в компанії JKX перейшла у власність Великої Британії

Коломойського визнали "екстремістом" у Росії

Російські видання повідомили, що справа щодо Ігоря Коломойського у Росії проходила у закритому режимі. Разом з активами Коломойського суд також конфіскував майно Павла Шитова, колишнього власника Смоленського банку.

У рішенні суду йдеться про те, що російська влада конфіскує майно Коломойського, яке оцінюється в мільярди рублів, а також приблизно 500 земельних ділянок у чотирьох регіонах Росії, включаючи Московську область.

Коломойського називають "екстремістом" за те, що він "фінансує Збройні Сили України".

Суд Адигеї звинуватив Коломойського у підтримці українського уряду після Революції Гідності 2014 року. Стверджується, що він обіймав посаду в Дніпропетровській обласній державній адміністрації й надавав фінансову допомогу українським збройним формуванням.

Бізнесмену продовжили запобіжний захід в Україні

  • Ігорю Коломойському 28 лютого суд знову продовжив запобіжний захід ще на два місяці. Тобто у СІЗО український бізнесмен перебуватиме до 25 квітня 2024 року.
  • Адвокат Коломойського Олександр Лисак також повідомив, що суд зменшив розмір застави для олігарха. Тепер вона становить 2,4 мільярда гривень, а не 2,65 мільярда, як було раніше.
  • Лисак також заявив, що Коломойський не вноситиме заставу. Також адвокати бізнесмена просили про негайне медичне обстеження для свого клієнта.
  • Варто зазначити, що Коломойський отримав 3 підозри від українських правоохоронців. За даними СБУ, він та його спільники могли створити схему з внесенням фейкових грошей у банк та легалізацією фіктивних активів. Детальніше про те, у чому підозрюють Ігоря Коломойського – читайте у матеріалі.