Нещодавно в Іваново впав Іл-76. На борту військового-транспортного літака перебували пілоти з Оренбурзької та Тверської областей. Про це пишуть росіяни у соцмережах та ворожі телеграм-канали.

Читайте також Мінус Іл-76 і 15 окупантів: показуємо на карті, де впав літак росіян в Івановській області

Що відомо про пілотів

За неофіційною інформацією з соцмереж, на борту Іл-76 зокрема могли бути оренбурзькі пілоти зі 117-го військово-транспортного авіаційного полку. Мер Оренбурга Сєргей Салмін підтвердив російським ЗМІ інформацію про загибель 5 оренбурзьких пілотів внаслідок падіння Іл-76.

Командиром цього літака міг бути 33-річний Махмуд Г. Попередньо, цей окупант мав вийти на пенсію ще торік, однак він вирішив продовжити служити в армії держави-терориста. Цей загарбник поставляв боєприпаси окупантам.

Командиром літака Іл-76, що впав в Іваново, був 33-річний Махмуд Г.Командир літака Іл-76 Махмуд Г. / Фото з соцмереж

Хто ще міг бути на борту

У соцмережах з'явилася неофіційна та неперевірена інформація про те, що на борту Іл-76 могли бути топофіцери. А саме оператори комплексу дальньої радіолокаційної розвідки.

Іл-76 впав біля аеродрому "Північний" в Іванівській області. Це місце може бути однією з баз для російських літаків ДРЛО, зокрема А-50.

Що ще відомо про інцидент

  • Іл-76 розбився в Іванівській області у вівторок, 12 березня. Він впав у на північ від міста Іваново в районі села Подталіці та кладовища.
  • Попередньо, загинули 15 осіб. А саме 7 пілотів та 8 пасажирів. За версією росіян, у літака загорівся правий двигун майже одразу після зльоту з аеродрому "Північний".
  • Окупанти висувають різні версії та теорії. Одні канали стверджують, що у двигун нібито потрапив птах, а інші пояснюють трощу технічною несправністю.
  • Також була ще одна версія від окупантів. Згідно з нею, Іл-76 буцімто виконував тренувальний політ, а двигун нібито загорівся під час розвороту.
  • Відео та фото з місця подій дуже швидко поширилися соцмережами. На кадрах можна побачити, що під час падіння в Іл-76 відвалилися деталі.