Раніше повідомлялося, що Киву знайшли мертвим на території паркової зони готелю "Величъ Country Club" у селі Супонєво. Наразі туди не пускають сторонніх.

Дивіться також Ліквідація Киви під Москвою: що відомо про раптову смерть зрадника та її наслідки

Ловлять вітер в полі

Російські ЗМІ повідомляють, що після ліквідації держзрадника Іллі Киви у московських аеропортах та залізничних вокзалах вчинили справжній переполох. Там ввели посилені заходи перевірки пасажирів.

Наразі правоохоронці також займаються перевіркою списків жителів готелю "Величъ Country Club", де зупинявся колишній нардеп. Особливу увагу вони звертають на іноземців та громадян, що мають прописку в південних регіонах. Сторонніх на територію готелю не пускають.

Російські оперативники проглядають відео з камер спостереження та намагаються відслідкувати автомобілі за допомогою системи "Потік".

Переполох у Підмосков'ї через "маленький гвинтик": дивіться відео

Загибель Киви під Москвою

  • Держзрадника Іллю Киву 6 грудня ліквідували у межах спецоперації СБУ. Сталося це в готелі у Підмосков'ї. За інформацією джерел 24 Каналу, вбили проросійського діяча зі стрілецької зброї.
  • Повідомляється, що тіло зрадника знайшла співробітниця готелю – він лежав на животі, обличчям у сніг. Навколо було багато крові. Також нібито на лівій частині обличчя Киви виявили гематому, а на правій скроні у нього знайшли різану рану.
  • У Головному управлінні розвідки підтвердили факт гибелі Іллі Киви, заявивши, що він "всьо". Там наголосили, що розвідка не виголошуватиме всіх деталей справи. Російська контррозвідка "пропустила гол", попри те, що Киву охороняли.