Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Сергій Грабський, прокоментувавши інформацію, що Ілля Кива помер. За його словами, найважливіше те, що українські спецслужби мають змогу працювати в Росії та тимчасово окупованих територіях.

До теми Ліквідація Киви під Москвою: що відомо про раптову смерть зрадника

Про це свідчить і знищення окупанта Алєга Попова, і вибухи на Байкало-Амурській магістралі, і сотні інших схожих випадків. Очевидно, що такі події викликають занепокоєння в російських спецслужб.

Якщо якогось загальнополітичного резонансу від знищення чергового зрадника, якого не люблять ні в Росії, ні в Україні, не буде… То щонайменше те, що українські спецслужби проводять операції на території ворога, має викликати занепокоєння у відповідних структур Росії. Ми ж довго жили в полоні легенди, що – НКВД, КДБ, ФСБ – потужний монстр, який може вирішувати абсолютно всі завдання,
– зазначив Грабський.

Дивіться розмову з Сергієм Грабським на ютубі 24 Каналу

У протистоянні з цивільним населення російські спецслужби дійсно демонструють "високий" рівень. Але коли вже суперником стають професіонали, то у них починаються проблеми та різні збої.

Розширення зони впливу українських спецслужб на територію противника – це дуже потішно. Саме цей варіант добрий і навіть без згадування прізвищ. Чи то Кива, чи то умовний Янукович або Азаров. Показове знищення ворогів. Так і має бути,
– підкреслив Грабський.

Ілля Кива помер: коротко

  • 6 грудня в Росії знайшли мертвим зрадника та втікача Іллю Киву. Раніше він навіть був депутатом ІХ скликання від ОПЗЖ, яка вже є забороненою. Напередодні повномасштабної війни Кива втік до Росії, де активно підтримував агресію.
  • Пропагандистські ЗМІ Росії розповідали, що тіло Киви знайшли в парку біля готелю "Величъ Country Club" у селі Супонєво. На лівій частині обличчя у нього виявили гематому. А на правій скроні – різану рану.
  • Джерела 24 Каналу повідомляли, що за знищенням Киви стоїть СБУ. Його ліквідували зі стрілецької зброї.