У вівторок, 13 серпня, вийде головний індикатор житлової інфляції у Великобританії. Згодом будуть опубліковані щорічні базові замовлення в машинобудуванні Японії та індекс ділової довіри в Австралії.
Крім того, в Німеччині вийде індекс економічних настроїв від інституту ZEW, що є головним індикатором умов для ведення бізнесу.
В кінці дня інвестори очікують індекс роздрібних продажів у США.

«Цього тижня також будуть обліковані дані щодо інфляції. Про рівень споживчих цін звітуватимуть і Великобританія, і Європа, і США.
Але основним драйвером руху валютної пари євро/долар будуть статистичні дані. У першу чергу, це обсяги промислового виробництва у Сполучених Штатах Америки та динаміка зростання ВВП у Єврозоні», - розповів провідний аналітик компанії TeleTrade Богдан Терзі


Середа, 14 серпня, буде насичена новинами з європейського регіону. Зокрема, чинитимуть тиск на ринки дані щодо ВВП Франції і Німеччини. Англія планує відзвітувати про кількість заявок на допомогу з безробіття. У четвер, 15 серпня, очікується низка макроекономічних даних макроекономічних даних зі Сполучених Штатів Америки: індекси споживчих цін та виробничої активності, а також щомісячні результати в промвиробництві.

В останній день тижня, фахівці радять звернути увагу на Канаду, де вийдуть звіти щодо купівлі іноземних паперів. Єврозона в кінці тижня представить тільки дані по споживчих цінах. Традиційно багато буде новин із США.