Модульний планшет

Ґаджет під назвою Click Arm One легко модернізувати за допомогою змінних блоків. Стандартно він оснащений 10-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів. Однак у випадку пошкодження чи при бажанні отримати більшу роздільну здатність його можна замінити.

Основний модуль має процесор Samsung Exynos 4412 та 2 Гб "оперативки". Його також можна легко замінити на іншу платформу з потужнішим чипом і більшим обсягом пам'яті. Інші змінні модулі містять HDMI-вихід, Wi-Fi, Bluetooth, USB-порт та накопичувач на 16 Гб.

Крім того, покупці зможуть обирати не лише апаратні компоненти, а й одну з операційних систем: Ubuntu, Android або Tizen. На офіційному сайті Click Arm One вже можна оформити попереднє замовлення на планшет за 289 євро.

Google Street View

Google доповнив картографічний сервіс Street View панорамами амазонських джунглів. Команда дослідників з фірмовими Trekker-камерами пішки подолала 20 км непрохідних лісів бразильського штату Амазонас, а також пропливла на човнах 500 км.

Крім мальовничих пейзажів у Street View з'явились зображення віддалених від цивілізації сіл. Зокрема 17 поселень поблизу ріки Мадейра. Також у Google наголошують на проблемі вирубки лісів у цьому регіоні.

Шини для електромобілів

Вони здатні заряджати батарею транспортного засобу під час руху і навіть стоянки. Покришка під кодовою назвою BH03 виконана з термоелектричних матеріалів, які генерують електрику зі сонячного світла. Чорний колір зовнішньої частини допомагає абсорбувати якомога більше тепла.

Виробленню електрики сприяє сила тертя між шиною і дорожнім покриттям, а також стиснення п'єзоелектричних елементів. Отримана енергія передається в акумулятор електромобіля.

За словами представників Goodyear, технологія працює в умовах звичайної їзди. Крім того, інноваційна шина має низький опір коченню, що сприяє збільшенню запасу ходу.