Представник медіапроєкту Buzzfeed News зазначив, що захоплення влади готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають у Криму.

Читайте також Держпереворот, святкування у Гуті, Татаров: головне з пресмарафону Зеленського

Відповідно до джерел журналіста в Офісі Президента, головним "куратором" є згаданий працівник Федеральної служби безпеки Росії, на ім'я Василь Васильович Лаптєв.

Водночас трьох зрадників звати:

  • Олексій Васильєв;
  • Василь Грицак;
  • Едуард Федосов.

Крістофер Міллер пояснив, що зловмисники хотіли використати суспільну напругу всередині України, зокрема боротьбу між Володимиром Зеленським і Ахметовим.

Підбурювачі хотіли співпрацювати з Ахметовим

Представник американського медіапроєкту повідомив, що підбурювачі на записі розмови говорили, що "треба бути готовими вийти на контакт і почати співпрацювати з Ахметовим".

Вони сподівалися 1 грудня влаштувати протести на Банковій, що мали б спровокувати подальший безлад у столиці та привести до влади людей, які були наближені до олігарха.

Зеленський заявив про держпереворот: коротко

  • Володимир Зеленський публічно заявив, що росіяни спільно з деякими громадянами України намагаються влаштувати державний переворот в країні та скинути чинну владу.
  • Глава держави вказав, що організатори, буцімто, намагаються втягнути Ахметова у ці плани.
  • Олігарх швидко відреагував на заяву президента та стверджує, що усе що сказане – неправда.

Зеленський заявив про ймовірний держпереворот: дивіться відео


Текст публікації Крістофера Міллера:

Змову про переворот, про яку сьогодні заявив президент Володимир Зеленський, планували співробітник ФСБ і троє перебіжчиків МВС України, які базуються у Криму, повідомляють джерела, близькі до українського лідера, які розмовляли зі мною сьогодні вранці.