Підземна база військово-повітряних сил Ірану має назву Eagle 44. Зазначають, що вона одна з найбільших військових баз країни.

Читайте також Росія передала Ірану вкрадену в Україні зброю, а той відправить балістичні ракети, – WSJ

Що зберігають на Eagle 44

Судячи з фото, база Eagle 44 здатна зберігати та експлуатувати винищувачі та безпілотники. До речі, місце розташування бази залишається засекреченим.

Цікаво, що авіабаза побудована за вподобаннями Путіна – глибоко під землею. Там розміщені винищувачі, які оснащені крилатими ракетами великої дальності.

Начальник штабу збройних сил Ірану Мохаммад Багері нещодавно заявляв, що "будь-яка атака на Іран отримає відповідь з боку численних баз військово-повітряних сил, включно з Eagle 44.

Іранська авіабаза Eagle 44 / Фото IRNA

Іран допомагає Росії: що відомо

  • Оскільки Тегеран і Москва страждають від західних санкцій, країни об'єднали свої міжбанківські системи переказів, щоб сприяти активізації торгівлі та фінансових операцій.
  • Росія заявила, що відправить Ірану ескадрилью винищувачів в обмін на дрони, вартість яких в рази менша. Нерівноцінний обмін пояснюється тим, що Росія не може робити ці дрони.
  • Відомо, що країни будують новий торговий маршрут для того, щоб транспортувати заборонені продукти та зброю. Вони інвестують в нього до 25 мільярдів доларів.
  • Також Росія підписала з Іраном угоду. Документ уклали таємно і він передбачає виробництво іранських дронів для війни в Україні.
  • Росія передала Ірану озброєння, яке загарбники захопили в Україні. Окупанти вкрали його після боїв зі Збройними Силами. Своєю чергою, Тегеран планує поставити загарбникам 6 тисяч безпілотників.