Тегеран несе повну відповідальність за руйнацію відносин з Україною. Про це в коментарі 24 каналу заявив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

До теми Іран відреагував на звинувачення України у постачанні дронів росіянам

Він додав, що Іран має негайно припинити постачання зброї в росію для вбивств українців, а не виправдовуватися фантазіями про "зовнішній вплив".

Що цьому передувало

  • Іран заявив, що "шкодує" про рішення України знизити рівень відносин через постачання іранських безпілотників до росії.
  • Ба більше, представник МЗС Ірану Насер Канаані "порадив" Україні "утриматися від впливу третіх сторін, які прагнуть зруйнувати відносини між двома країнами".

Іран постачає безпілотники в росію

Ще на початку серпня американський Інститут вивчення війни повідомив, що Іран міг відправити БпЛА до росії. Писали, що окупанти вже почали тренуватись з іранськими безпілотниками. У Білому домі повідомили, що росіяни справді забрали частину дронів з іранського аеродрому та вже доставили їх до росії.

У вересні українські військові неодноразово збивали іранські дрони, хоч і загарбники маскують їх іншими марками. Президент Володимир Зеленський доручив МЗС відреагувати на це.

Дивіться також – Іран таки передав росії бойові безпілотники: відео