Ірина Верещук зазначила, що розуміє, чого потребує сьогодні армія. Таку заяву вона зробила перед журналістами біля Верховної Ради.

Нещодавно Було жорстке звернення, – Кравчук назвала проблемне міністерство

Верещук "відчуває у собі силу очолити Міноборони"

На запитання про те, чи відчуває вона у собі силу очолити таке складне міністерство, Ірина Верещук спершу вирішила відповісти запитанням. Вона звернулася до журналістки і перепитала: "А як ви думаєте, я відчуваю у собі силу?" А згодом загадково посміхнулася.

Опісля на пряме питання, чи вона погодилася б, Ірина Верещук відповіла ствердно: "Так, я би погодилася".

Я це говорила уже тисячу разів: я сприйму це як наказ, тому що чудово розумію, працюючи у комітеті з безпеки і оборони і зовнішньої розвідки, чого потребує сьогоднішня армія,
– заявила нардепка.

На думку, кандидатки у мери Києва Ірини Верещук, очолювати Міністерство оборони має політик, який розуміються у менеджменті і може обслуговувати військо.

Щодо роботи теперішнього міністра оборони Анрдія Тарана Ірина Верещук вирішила залишити свою думку при собі. Вона зазначила, що оцінку його роботі вже дали на засіданні профільного комітету.

Нарікання на Міністерство оборони

  • У ЗМІ активно заговорили про відставку міністра оборони Андрія Тарана. Сталося це після гучного скандалу із підборами для курсанток на День Незалежності.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія інформацію про скору відставку Тарана заперечив.
  • Про те, що у цьому відомстві є проблеми, в інтерв'ю 24 каналу розповіла заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.
  • Вона зазначила, що на Міноборони є багато нарікань. Йдеться не так про скандал із туфлями, як про законодавчу роботу, проблемні закупівлі.
  • Міністерству оборони нардепи написали жорстке звернення.