Хоча й офіційного договору між Тегераном та Москвою ще немає та, вочевидь, для широкого загалу не буде, однак впливові особи зазначають, що в обмін на дрони-камікадзе, Кремль надасть Ірану балістичні ракети. Водночас в Ізраїлі припускають та серйозно остерігаються того, що співпраця між двома терористичними державами може призвести до розширення небезпечних ядерних програм.

Читайте також "Це може бути пряма копія": чи налаштують росіяни виробництво Shahed

В Єрусалимі готові атакувати Іран

Міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц заявив, що йде з посади, оскільки Ізраїль готується до військових ударів по ядерних об'єктах Ірану. Він сказав, що одного дня ізраїльських пілотів можуть покликати взяти участь у такому наступі на сусідню країну.

Ви можете через два – три роки перетнути небо на схід і взяти участь в атаці на ядерні об'єкти в Ірані, до якої ми готуємося, значно підвищивши готовність за останні роки, –
сказав Ганц, виступаючи перед військовими.

Власне, Єрусалимові не подобається, що залежність Росії від військового потенціалу Ірану в Україні може змусити Тегеран звернутися за допомогою до Кремля для розширення своєї ядерної програми.

Читайте також Світ тисне на Іран: які санкції перешкодять співпраці Тегерана з Москвою

Нагадаємо, що у 2007 році Ізраїль знищив недобудований ядерний реактор у Сирії. Окрім того, Ірак під час правління Саддама Хусейна мав добре розроблену ядерну програму, допоки Ізраїль не ліквідував дослідницький реактор Осірак під час повітряного нальоту в 1981 році. Ймовірно, щось схоже може відбутись і з Іраном.