Таку думку 24 Каналу висловив ізраїльський журналіст Цві Зільбер. За його словами, Україна та Ізраїль мають серйозні паралелі.

Дивіться також Рада Європи підтримала українську формулу миру, а Естонія – вступ в НАТО: звернення Зеленського

"Коли говорять, що Україна має стати "Ізраїлем Східної Європи", мають на увазі її постійний розвиток, нібито навколо немає ворогів. Крім того, мовиться про ефективний спротив своїм ворогам", – сказав Зільбер.

Українська ППО надихнула Захід

Журналіст припустив, що розмови про "ізраїльську модель" почались після останніх новин про ефективну роботу протиповітряної оборони України.

"Думаю, такі розмови почались після успішної роботи української ППО над Києвом та іншими містами. Досягнення українських сил викликали натхнення на Заході", – зазначив Зільбер.

Чому Україні запропонували ізраїльські гарантії безпеки: дивіться відео

Крім того, журналіст прокоментував і можливий вступ України в НАТО. Він вважає, що цей процес – лише питання часу. Мовляв, рішення вже ухвалене, але його просто не озвучують.

Шлях України до Альянсу: останні новини

  • Парламентська Асамблея НАТО визнала злочини Росії проти України геноцидом, а російський режим – рашизмом. Також ПА НАТО закликала уряди своїх країн відкрито підтримати вступ України до Альянсу на саміті у Вільнюсі.
  • Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що український уряд схвалив нову процедуру оборонних закупівель за стандартами НАТО.
  • Однак раніше міністр оборони Великої Британії заявив, що наразі про членство України в НАТО не йдеться. Він сказав, що це питання вирішуватиметься вже після завершення війни.