Про це 24 каналу сказав депутат парламенту Чеченської Республіки Ічкерія та учасник двох Чеченських воєн Хусейн Ісханов. За його словами, кадирівці є таким собі набродом, який не має жодного стосунку до нормальних чеченців.

Зверніть увагу Росія відправляє в Україну загороджувальні загони: їхню роль виконуватимуть кадирівці

Кадиров та його люди використовують чужу славу

Ісханов зазначив, що бійці глави чечні рамзана кадирова не мають жодної мотивації.

Кадиров і ці люди використовують славу, яку ми здобували. Наше покоління здобуло в 1996 році, коли ми перемогли російську армію,
– наголосив учасник двох Чеченських воєн.

Він нагадав, що 6 серпня 1995 року була проведена колосальна, геніальна операція, підготовлена начальником головного штабу генералом Асланом Масхадовим. Бійці чеченської армії тоді захопили в Грозному всі військові частини, оточивши їх та змусивши російських військових скласти зброю й підняти білі прапори.

Тому що ми сьогодні ніби розвіяні, не можемо перебувати на тій території. На якийсь час змушені були емігрувати через те, що наша територія повністю окупована,
– пояснив Ісханов.

Він зауважив, що у бійців чеченської армії не було жодної підтримки, тому їхні сили вичерпалися. До того ж у Чеченській Республіці Ічкерія і в радянський час, і нині взагалі не виробляються патрони, гвинтівки чи обмундирування й амуніція. Все це чеченські бійці здобували у бою.

Ісханов про кадирівців на війні в Україні: дивіться відео

Ким насправді є кадирівці

Ісханов заявив, що люди, яких називають "тік-ток-військами", над якими зараз сміється практично весь світ, є дуже смішними зовні. Кадирівці взагалі не воїни абсолютно.

Це просто набрід, який зібрали вільно чи мимоволі, закинули туди. Втім, як і вся російська армія,
– наголосив депутат парламенту Чеченської Республіки Ічкерія.

Адже, зауважив він, очевидно, що всі російські солдати, які потрапляють у полон, – це просто люди, яких, ймовірно, зібрали з базару та в'язниць й закинули в Україну.

Ісханов додав, що кадирівці є таким же набродом, який не має жодного стосунку до нормальних чеченців. Назва начебто є, але духу чеченського там узагалі нема ніякого.

Більше про кадирівців на фронті в Україні

  • 10 вересня стало відомо, що після провалів на фронті та вдалого контрнаступу ЗСУ, росія перекинула на Херсонщину до 1300 кадирівців, аби підсилити свої військові угруповання.
  • Водночас очільник чечні рамзан кадиров заявив, що міноборони росії припустилось помилки. Він навіть пообіцяв знову окупувати Балаклію, Куп'янськ та Ізюм.
  • Біля Херсона окупанти вже влаштовують конфлікти між собою. Там, за словами колишнього депутата російської думи Іллі Пономарьова, почалася "третя чеченська війна" між кадирівцями та загонами міноборони росії.

До речі – кадирівці не дають росіянам тікати з Херсонщини: дивіться відео