Таким чином самопроголошений глава Чечні йде шляхом Пригожина, вважає ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Сергій Жирнов. У розмові з 24 Каналом він зазначив, Кадиров постійно провокує Кремль, намагаючись отримати собі винятки з правил.

Дивіться також Для Кадирова немає обмежень, – Яковенко розібрав останні його заяви

"Ми ж розуміємо, це є порушенням закону", – прокоментував Жирнов нові порядки Кадирова.

Що хоче Кадиров

Кадиров порушує низку російських законів. І він разом зі своїми прибічниками мав би опинитися перед кремлівськими посадовцями і, власне, Путін міг би відсторонити його. Але кремлівський диктатор нічого такого не зробить.

"Тому що Кадиров тримає Чечню. У Путіна з ним великий соціальний контракт. І Путін останній час зайняв позицію мусульманина. Рано чи пізно і для нього, і для Кадирова це все закінчиться релігійним бунтом, різаниною, або Путін зніме з посади Кадирова і посадить його до в'язниці", – зазначив Жирнов.

Зазначимо, що свою заяву Кадиров аргументував "місцевими традиціями", до яких входить "кровна помста". Він назвав неприйнятним, коли родичі злочинця зрікаються його і не несуть відповідальності.

Заяви Кадирова: останні

  • Нові "закони" Кадирова повертають Росію до архаїки. Якщо раніше така практика приховувалася, то зараз буде офіційною і вважатиметься нормальною.
  • Днями Кадиров "запропонував" обміняти українських полонених на зняття санкцій США з його сім'ї. Свою "пропозицію" він передав через Скотта Ріттера – ексрозвідника армії США, який відомий своїми антиукраїнськими поглядами.
  • Кадиров готує замість себе свого сина Адама. Про це може свідчити його активна поява у медіа та "діяльність" на території Чечні.