Чи вдасться це Бєлоусову, чи його "з'їдять" генерали – залежить від повноважень, які йому надасть Путін. Це 24 Каналу зауважила російська опозиціонерка, політична аналітикиня Ольга Курносова.

Дивіться також Курс на довгу війну та баланс між "вежами Кремля": для чого Путіну Бєлоусов і що буде з Шойгу

Генерали можуть "вижити" Бєлоусова

Ольга Курносова зазначила, що Бєлоусов намагатиметься зменшити корупцію у міноборони Росії. Однак чим більше російські чиновники крадуть, тим менше грошей витрачається на вбивства українців та знищення наших міст. Тому Бєлоусов – це неприємне призначення.

Хоч Путіну здебільшого приносять звіти, що "все під контролем", але, очевидно, навіть він помітив розкрадання грошей. Тому диктатор попросив Шойгу на вихід та посадив його секретарем Ради безпеки Росії.

Звичайно, через якийсь час, можливо, у генералів вийде "з’їсти" Бєлоусова. Але, можливо, Бєлоусову вдасться цих генералів "під’їсти". Тому що все залежить від об’єму повноважень, які він отримав. Якщо ув'язнення продовжаться, то генералам нічого не залишиться, як слухатись міністра. Інакше сядуть всі,
– припустила опозиціонерка.

Раніше Бєлоусов обіймав посаду радника з економіки. Він показав Путіну своє уявлення, яке сподобалось диктатору. Тому згодом він призначив Бєлоусова першим віцепрем'єром.

"Зараз його призначили не прем'єр-міністром, а міністром оборони. Це означає, що всі остаточні рішення буде приймати сам Путін, а Бєлоусов буде їх лише готувати", – додала політична аналітикиня.

Призначення Бєлоусова: головне

  • У Росії 12 травня відбулися кадрові перестановки. Кремлівський диктатор Владімір Путін звільнив Сєргєя Шойгу з посади міністра оборони. Тепер він буде секретарем Радбезу замість Ніколая Патрушева.
  • Новим очільником міноборони Росії став Андрєй Бєлоусов. Раніше він був економічним радником так званого очільника Кремля та його першим віцепрем'єром. Видання Bloomberg з посиланням на інсайдера написало, що Путін довіряє Бєлоусову та вважає його чесним та не корумпованим.
  • Замість Бєлоусова першим віцепрем'єром став Денис Мантуров. Зокрема, російський диктатор підписав документи про затвердження нових міністрів уряду й офіційно призначив очільників міністерств спорту, транспорту, промисловості й торгівлі, енергетики, а також міністерства сільського господарства.