Таку думку 24 Каналу озвучив президент громадської організації "Ліберально-демократична ліга України" Артур Харитонов. За його словами, Бєлоусов буде відповідати перед Сі Цзіньпіном за розвиток російського мілітаризму.

Дивіться також Курс на довгу війну та баланс між "вежами Кремля": для чого Путіну Бєлоусов і що буде з Шойгу

"Китай намагається взяти під контроль російський ВПК. Про це свідчить призначення Бєлоусова, який до того очолював російсько-китайську інвестиційну комісію. Це людина Сі Цзіньпіна, яка буде відповідати перед ним за розвиток російського мілітаризму", – сказав він.

Бєлоусов – людина Сі Цзіньпіна

Артур Харитонов зазначив, що Бєлоусов – людина путінської системи. Однак його обрав саме Сі Цзіньпін. Невипадково у листопаді 2022 року Бєлоусова призначили на посаду голови російсько-китайської інвестиційної комісії, яка відповідала за залучення китайських коштів до Росії під час повномасштабного вторгнення в Україну.

Також саме Бєлоусов відповідав за забезпечення товарообігу, який сьогодні є між Росією та Китаєм. Мовиться про 240 мільярдів доларів. Він курував весь цей процес щодо економіки та грошей.

Є багато аналітики щодо того, як Бєлоусов буде забезпечувати розвиток російського ВПК. Є питання, звідки будуть йти всі компоненти, кошти, інвестування та підтримка цієї галузі. Росія жодного дня повномасштабної війни не провела без китайської допомоги,
– сказав президент громадської організації.

Призначення Бєлоусова: головне

  • У Кремлі 12 травня відбулися кадрові перестановки. Російський диктатор Владімір Путін вирішив звільнити Сєргєя Шойгу з посади глави міноборони. Тепер він буде секретарем Радбезу замість Ніколая Патрушева.
  • Путін призначив на посаду міністра оборони Андрєя Бєлоусова. Раніше він був економічним радником так званого очільника Кремля та першим віцепрем'єром. Видання Bloomberg з посиланням на інсайдера написало, що Путін довіряє Бєлоусову та вважає його чесним та не корумпованим.
  • Замість Бєлоусова першим віцепрем'єром став Денис Мантуров. Зокрема, кремлівський диктатор підписав документи про затвердження нових міністрів уряду й офіційно призначив очільників міністерств спорту, транспорту, промисловості й торгівлі, енергетики, а також міністерства сільського господарства.