У ролику помітно, як москіти щільно обліпили автомобіль. За словами науковців, скільки триватимуть такі "вихори" – залежить від погоди.

Читайте також Росія продовжує горіти: через масштабні лісові пожежі Якутськ накрило густим димом – відео

Смерч з комарів накрив Камчатку

Тисячі комарів заполонили східне узбережжя Камчатського півострова. Величезний рій утворив повітряний стовп, що перетворився на справжній смерч. Він вирував протягом кількох хвилин, розпадався, а потім утворювався знову.

Очевидець розповів, що якраз у цей час перебував за кермом автомобіля. Через нашестя комах, він кілька сотень метрів рухався в "хмарі, яка дзвенить", що суттєво ускладнювало рух.

Я виїхав вранці і, мабуть, потрапив у "замєс". Не можу сказати, якої висоти були ці стовпи. Мені здається, до хмар. Їх було багато і в самому селищі, і навколо,
– відзначив чоловік.

Він також зауважив, що в регіоні таке явище часто трапляється в середині літа, особливо після дощу. Ентомологи пояснили, смерч утворили самці, які кружляють навколо однієї чи кількох самок. Але для людей вони точно не є небезпечними. Відомо, що загалом на Камчатці мешкають близько 12 видів комарів.

Камчатку накрив смерч з комарів: дивіться відео

В Україні теж виявили нашестя комарів

Туристи в курортній Кирилівці поскаржилися на величезну навалу комарів. Налякані відпочивальники розповіли, що москіти залазять прямо у вуха.

Вони атакують не лише вночі, а просто посеред дня. До того ж від їхнього нашестя потерпає Бердянськ й Арабатська стрілка. Крім цього, курорти заполонили медузи та морські блохи.

Зверніть увагу Медузи атакують відпочивальників в Кирилівці: у дитини алергія на всьому тілі