Завдяки вдалому монтажу міцні слівця учасників процесу видаляють, однак не у цьому випадку. Лаятися і використовувати ненормативну лексику - стало одним з обов’язків "Поганої вчительки" Діаз.

"Це було дуже весело, адже, зазвичай, лаятись під час знімального процесу заборонено і режисер завжди просить перезняти дубль. Цього разу все було інакше - я мала використовувати якомога більше лайливих слів, мене про це буквально просили, мовляв, давай-давай не соромся, це все дуже весело", - розповідає акторка Камерон Діаз.

У новій стрічці Камерон Діаз дісталася роль гламурної вчительки, для якої робота це чергова вечірка. Чоловіків жінка оцінює лише за розміром гаманця, поки не закохується у свого колегу - симпатичного вчителя. Білявка відтепер готова на все, лиш би звабити персонажа Джастіна Тімберлейка, навіть лягти під ніж, щоб збільшити груди. Однак за словами акторки, це лише на екрані вона втрачає розум від Тімберлейка - у звичайному житті вони лише друзі.

“Ми усі з самого початку вважали, що він ідеально підходить на цю роль. Я і він зовсім не переживали через те, що у нас колись було, швидше, що преса може з цього роздути. Але, на щастя, цього не трапилося, тому що ми виглядали лише як двоє людей, які разом працюють. Ми чудово справилися і гарно провели час", - каже Діаз.

Режисер проекту Джейк Кездан. Прем'єра комедії "Погана вчителька" в Україні - 21 квітня.