Текст звернення опублікували на сайті бізнес-групи DCH, засновником якої є Олександр Ярославський. Він заявив, що до цього його змусили дії та закиди представників правоохоронної системи України.

До теми Смертельна ДТП на Харківщині: Ярославський каже, що спав удома, а ЗМІ – що він покинув Україну

Що хотів сказати бізнесмен

За словами бізнесмена, він уже 30 років заробляє гроші та інвестує їх у Харківщину. Водночас "манера проведення слідчих дій", де згадується його ім'я "погано вписується у правове поле".

Ярославський зауважив, що видається, ніби винного уже призначили і "підганяють під це доказову базу". Він додав, що це скидається на політичну справу без об'єктивності, але з підкиданням доказів.

Заява Олександра Ярославського щодо смертельної ДТП на Харківщині
Скриншот заяви / Фото з сайту DCH

Закиди щодо дестабілізації життя

Президент "Металіста" вважає слідство упередженим, оскільки "наявні відверті спроби дестабілізувати приватне життя та робочі процеси". Він також не повірив переконанням генпрокурорки Ірини Венедіктової.

"Таке відчуття, що замість встановлення істини хтось дуже хоче під безпідставними гучними звинуваченнями, що вводять в оману громадськість і ЗМІ, приховати свої недоліки в роботі та переключити увагу з реальних проблем поточного дня на штучно зшиту на коліні так звану "резонансну справу", – підкреслив Ярославський у заяві.

Він зазначив, що не є олігархом і не збирається терпіти "несправедливого ставлення до себе". Водночас бізнесмен має команду юристів, які ведуть власне розслідування обставин ДТП.

Щойно дозволить графік, я буду готовий особисто взяти участь у всіх слідчих діях, щоб встановити правду і не допустити фальсифікацію та політизацію справи,
– акцентував Ярославський.

За словами бізнесмена, він надалі планує розвивати Харківську область і вести там бізнес. Працівників своїх компаній та фанатів "Металіста" Ярославський попросив зберігати спокій.

Смертельна ДТП на Харківщині: коротко

  • У Харківській області 9 лютого на смерть збили пішохода. Поруч знайшли номерні знаки авто з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського.
  • Згодом стало відомо, що президент "Металіста" із тестем вилетів до Великої Британії начебто для відпочинку.
  • Поліція викликала Ярославського на допит як ймовірного учасника автопригоди, але той заявив, що в момент трагедії перебував удома.
  • 15 лютого з'явилась інформація про зникнення речей загиблого в ДТП із моргу. Наступного дня їх виявили в Чугуївському райвідділі судмедекспертизи.
  • Водночас водій з компанії Ярославського, який є головним підозрюваним у справі, та його адвокат отримали виклик на допит 17 лютого.

Головне про ДТП з кортежем Ярославського: дивіться відео