Для цієї картини Кетролл довелось набрати понад 20 фунтів ваги і забути про спортивну форму, дієти і постійні тренування. Зірка розповідає, що це її перший такий перепочинок після довгих років суворої дисципліни.

"До початку зйомок я набрала десь 15 фунтів - не займалася, і вперше за останні 25 років їла все, що заманеться - це було чудово. Ще 5 фунтів я набрала у Детройті, де ми знімали. Там багато чудових ресторанчиків. Я обійшла майже всі, їла і пила протягом шести тижнів не спиняючись", - каже акторка Кім Кетролл.

Сьогодні від 20 набраних акторкою фунтів не лишилося й сліду. 54-річна Кетролл у фільмі зіграла колишню порно-зірку, яка будучи вже у немолодому віці починає заробляти на хліб стриптизом для того, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями. Сумний сюжет звеселяє молодий 17-літній прихильних жінки. Дивний хлопець, щоб познайомитися з персонажем Кім, долає неймовірні відстані і перешкоди. Голлівудська знаменитість сподівається - цією роллю вона нагадає, що до Саманти була Кім,- акторка із 35-річнем стажем зйомок у кіно різного жанру і формату.

"Мені дуже подобалося працювати у серіалі "Секс і місто". Насправді це персонаж і робота мрії, але я і до цього працювала акторкою і сподіваюся буду допоки можу говорити і рухатися", - каже акторка Кім Кетролл.

Наступна робота акторки - роль в історичній драмі "The Treehouse", де її партнерами на знімальному майданчику стануть Джеремі Айронс і Том Старрідж. Ближче ж познайомитися з "Монікою Велур" можна буде з 8 квітня, коли у США відбудеться офіційна прем'єра фільму.