Новий господар кота надіслав Олексію Арестовичу фотографію, який зараз вигляд має пухнастик, що пережив окупацію та постійні обстріли Зміїного.

До теми Усе за класикою війни: в ОК "Південь" пожартували про долю знайденого на Зміїному котика

Кіт зі Зміїного вже знайшов новий дім

Кіт зі Зміїного вже має нового господаря. На фото видно, що котик – доволі маленький. Як сказав Арестович, лише "починаючий боєць". Зважаючи на те, що йому від сили декілька місяців, як він з'явився на острові аж ніяк незрозуміло.

Але факт залишається фактом – чорний пухнастик багато разів перебігав дорогу російським загарбникам. І наслідки роботи цього "засланого козачка" усім добре відомі.


Як виглядає кіт, якого врятували зі Зміїного / Фото Олексія Арестовича

Нагадаємо, що пухнастого виявили на острові саме в той момент, коли наші військові збирались прибрати триколор.

Що варто знати про звільнення Зміїного

  • Декілька місяців ЗСУ завдавали потужних ударів по окупантах, які засіли на Зміїному. Окупанти вирішили, що з них досить та втекли з острова 30 червня.
  • Під час операції зі звільнення острова Зміїного сумарні втрати ворога склали близько 900 мільйонів доларів. Хоч операція зайняла аж 2 місяці, завдяки цьому вдалось звільнити як сам острів, так і Одеську область.
  • Плани щодо Зміїного поки тримають у секреті. І це зрозуміло, оскільки ворог пильно стежить за нашими інформаційними каналами.

До теми – коли розпочнеться експорт заблокованого в Україні зерна: дивіться відео