Разом з тим, прес-служба комісії зазначає - говорили про тимчасових суддів - тих, хто повинен пропрацювати 5 років до отримання статусу постійних. Такі служителі не є повністю незалежними, оскільки перебувають під спостереженням перед отриманням призначення. Суддя, який судив колишнього прем`єр-міністра, мав, насправді, статус тимчасового.
У опозиції взагалі засумнівалася у написанні вироку Юлії Тимошенко особисто головуючим суддею. Кажуть, надто відрізняється нинішній вердикт Кирєєва від його рішень на попередньому місці роботи.
“Це написано не суддею Кірєєвим. Що я маю на увазі? От, наприклад, В рішенні судді Кірєєва щодо Юілї Тимошенко використовується непритаманні для нього уточнення. Наприклад, пише - констатовано, зроблено висновки, категоричні висновки, у суді дав послідовні логічні показання. В той же час, якщо взяти попередні його вироки, то, в основному, зустрічається лише фраза - показами свідка і все - інших якихось формулювань, цього немає”, - каже народний депутат Сергій Міщенко.
Разом з тим, у Венеціанській комісії наголосили - оцінка вироку Юлії Тимошенко не відноситься до компетенції Комісії. Проте питання кримінального процесу, що реформується українським парламентом, вивчається.