Вибух пролунав майже одразу після оголошення тривоги в місті, що дуже нетипово для Києва. Тривога пов'язана із рухом "Шахеда". У п'ятницю кияни чули тривогу та вибухи кілька разів – спершу вночі, потім зранку, а тепер і вдень.

Дивіться також На Київщині вже третю добу ліквідовують пожежу після російського обстрілу

Що відомо про вибух у Києві 14 червня

Київщина – робота ППО по ворожому БпЛА!
– написали в Повітряних силах о 14:05.

Начальник КМВА Сергій Попко закликав містян перебувати в укриттях до відбою повітряної тривоги. Він уточнив, що бойову роботу по ворожому дрону ведуть на околицях Києва.

Деталі про рух "Шахеда" від моніторингових каналів

Що цікаво, на Київ летів той дрон, який о першій дня кружляв у Київській області. По ньому відпрацювали, але швидко з'явився новий, який летів у напрямку Троєщини, тобто на лівому березі Дніпра.

Монітори припустили, що він веде розвідку після ранкового обстрілу регіону. Дехто навіть написав, що це не "Шахед", а розвідувальний дрон, на що вказують параметри польоту.

Безпілотник загрожував кільком містам в області та безпосередньо столиці. З північного сходу він полетів на південь. Саме через південь Київщини дрони та ракети часто залітають в інші області, коли російське залізяччя прямує транзитом через столичний регіон.

Ворожий БпЛА продовжує своє турне мальовничою Київщиною,
– жартували монітори.

О 14:30 стало відомо про рух ракети в бік Києва чи області, але вона швидко зникла з радарів. О 14:46 дали відбій тривоги через БпЛА, але о 14:49 її оголосили знову – через зліт МіГа.

Росіяни часто вдаються до таких комбінованих атак, коли одна тривога переходить в іншу. Особливо часто це стається, коли зранку після масованої атаки знову запускають ракети на декілька областей. Будьте в укриттях!