Раніше повітряну тривогу вже оголошували у низці областей України. Людей закликають оперативно реагувати на сповіщення про загрозу та йти в укриття цивільного захисту. Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя, нагадує 24 канал.

Зверніть увагу Буданов анонсував ракетну атаку Росії 23 – 24 лютого

Захисники українського неба збили БПЛА

Станом на 11:11 повітряну тривогу оголосили на території Київщини та Чернігівщини (відбій – о 11:21). У Києві про загрозу сповістили об 11:29.

Повідомляють, що у небі зафіксували нерозпізнаний повітряний об'єкт. Ймовірно, БПЛА. Станом на 11:40 заявили, що захисники українського неба його успішно збили.

У Київській ОВА в 11:50 звернулися до місцевих жителів й закликали їх не виходити з укриттів. Робота ППО триває.

Відбій в українській столиці оголосили в 11:52.

Окупанти можуть завдати непрогнозовані удари

Юрій Ігнат – речник Повітряних сил ЗСУ – попередив, що російські окупанти можуть завдати непрогнозовані ракетні удари по території України. Захисники неба перебувають напоготові.

Немає значення для захисників неба, чи це якась сакральна дата, чи якийсь інший день. Готовність завжди постійна. Пункти управління, командні пункти та навіть мобільні бригади – всі Сили оборони в готовності 24/7,
– додав Ігнат.

Окрім того, Ігнат розповів, що росіяни змінили тактику обстрілів. Російські загарбники почали застосовувати ракети невеликими кількостями. Ворог запускає їх над річищами Дністра та Південного Бугу та притискає до землі, наскільки це можливо.

"Цього разу ворог ховає ці ракети у річищах річок. Використовує і річку Дністер, і Південний Буг, щоб якомога нижче ракета була притиснута до землі й таким чином десь вдається обійти ті засоби ППО, які можуть їх потенційно знищити", – додав речник Повітряних сил ЗСУ.

Людям потрібно бути обережними й стежити за повідомленнями з офіційних джерел.