Перед цим як в області, так і в столиці оголосили повітряну тривогу. За словами голови Київської МВА Сергія Попка, вона пов’язана із загрозою застосування "Шахедів".

Докладніше про атаку Вибухи в кількох областях і загроза у Києві: ворог знову запустив кілька хвиль "Шахедів"

Що відомо про вибухи на Київщині

Про вибухи повідомили місцеві телеграм-канали. Згодом цю інформацію підтвердили у Київській ОВА та Київській МВА. Також місцева влада заявила про роботу ППО.

Зафіксовано рух ворожих БпЛА! У регіоні працюють сили ППО,
– заявили у Київській ОВА.

Крім того, в Київській ОВА закликали не фотографувати та не знімати роботу українських захисників.

"Не нехтуйте правилами безпеки. Залишайтеся в укриттях до закінчення повітряної тривоги", – додали чиновники.

За словами начальника КМВА Сергія Попка, ППО працювала на підступах до Києва. Раніше Повітряні сили попереджали про рух "Шахедів" на Київщину з Черкащини. Згодом військові уточнили, що ворожі дрони рухалися у напрямку Білої Церкви. За даними моніторингових спільнот, "Шахеди" фіксували і в інших районах області.

Головне про атаку "Шахедами" у ніч проти 11 лютого

  • Атака традиційно проходила у кілька хвиль. Перші групи залетіли на територію Україні після 21:30 10 лютого. Згодом з моря на Миколаївщину та Одещину зайшло ще кілька груп ворожих дронів.
  • Найбільше на Півдні постраждав Миколаїв. За даним місцевих ЗМІ, тут пролунало щонайменше 10 вибухів. Гучно було також у Одесі та області.
  • Згодом тривога поширилася далі на Північ і дійшла аж до Києва та Київщини. Щоправда, "Шахеди" зробили маневр і залетіли ще на Вінниччину та Житомирщину.
  • За даними місцевих телеграм-каналів, сили ППО працювали на Житомирщині, в Дніпрі та області й на Черкащині. Офіційної інформації щодо наслідків поки немає.