Ймовірно, що Василя Малюка призначать головою Служби безпеки України, а Ігоря Клименка керівником МВС. Про це інформує "РБК-Україна", посилаючись на інформованих співрозмовників у владі.

Читайте також Малюк перетворює СБУ на український Моссад і очищає її від російських агентів, – експерт

Коли відбудуться нові призначення

За словами співрозмовників у профільних комітетах Ради, інші кандидати на ці посади не розглядалися, особливо якщо говорити про вакансії на посаду голови СБУ.

Джерела видання в Раді припускають, що якщо нові призначення і не відбудуться на найближчому пленарному тижні, то, скоріше, через регламентні процедури, пов'язані з голосуванням з інших питань.

Нагадаємо, що і Малюк, і Клименко наразі очолюють відповідні структури у статусі виконуючих обов'язків.

Що відомо про Малюка та Клименка

  • У липні минулого року Володимир Зеленський призначив Василя Малюка виконувачем обов'язків глави СБУ після звільнення Івана Баканова.
  • У березні 2020 року Зеленський призначив Малюка першим заступником голови СБУ та начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. У березні 2022 року йому надали військове звання – бригадний генерал. Крім того, за час служби Малюка відзначили кількома нагородами.
  • До речі, чиновник також працював заступником міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.
  • Після трагічної загибелі Дениса Монастирського, виконувачем обов'язків міністра внутрішніх справ України призначили керівника Нацполіції – Ігоря Клименка.
  • До призначення очільником Нацполіції Ігор Клименко майже два роки був заступником Сергія Князєва, пройшовши довгий кар'єрний шлях від психолога центру МВС і до відповідального за кадрове забезпечення у поліції.