За словами Сунака, Збройні Сили отримають цю техніку уже в березні 2023 року. Про це високопосадовець повідомив на спільній пресконференції з Володимиром Зеленським, – інформує 24 Канал.

Читайте також Королівський прийом, зброя, санкції: все, що відомо про історичний візит Зеленського до Британії

Британія допомагає усім Україні: від танків до навчань

Британський прем'єр під час свого виступу наголосив на тому, що Україна отримала дуже потужний оборонний пакет від Лондона. Окрім військової техніки, країна допомагатиме військовим Збройних Сил, проводячи навчання.

По всій території Сполученого Королівства українці вчаться керувати зброєю стандартів НАТО... Танки Challenger 2 будуть на полі бою (в Україні – 24 Канал) за лічені тижні,
– констатував прем'єр Британії Сунак.

Водночас він зауважив, що Захід повинен озброїти Україну в короткостроковій перспективі, а також зміцнити її на роки вперед. Сунак застеріг світ, заакцентувавши, що наша держава не може знову стати вразливою до агресії.


Спільна пресконференція Сунака та Зеленського / Скриншот з трансляції Sky News

Також очільник уряду Британії констатував, що у Лондоні готові йти "далі та швидше", аби наша держава отримала всю необхідну підтримку.

Візит Зеленського у Лондон: що потрібно знати

До цієї теми слід детально описати, що відомо про приїзд Володимира Зеленського у Лондон, 8 лютого:

  • Борт з главою нашої держави прибув в один з аеропортів Британії близько 12:40. Зеленського з дороги зустрічав сам Сунак.
  • Президент України виступив перед британськими високопосадовцями у Вестмінстерському палаці. Під час сходження на трибуну та після виступу українського лідера супроводжували гучні овації.
  • Згодом радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк розповів, яка ціль візиту глави нашої держави у Лондон. З його слів зрозуміло, що це – пришвидшення процесу щодо надання нам зброї. Зокрема, йдеться про авіацію.