Про це Зеленський заявив 7 вересня під час телефонної розмови з президентом Литви Гітанасом Науседою, інформує пресслужба Офісу Президента.

Цікаво: Зеленський виступить в онлайн-форматі на Генасамблеї ООН, – Мендель

Сподіваюся, що після зустрічі радників лідерів країн "нормандської четвірки" ми зрозуміємо, коли має бути зустріч лідерів цих країн. Нам усім треба старатися заради того, щоб досягнути миру,
– заявив Зеленський.

Зеленський про війну на Донбасі

Президент України зізнався своєму литовському колезі, що глибоко стурбований ситуацією на Донбасі. Вороги порушили перемир'я, внаслідок чого 6 вересня загинув військовий ЗСУ.

Саміт Україна – ЄС

Глави держав також обговорили підготовку до 22-го Саміту Україна – ЄС, який має відбутися 1 жовтня 2020 року в Брюсселі. Науседа заявив, що серед країн Східного партнерства Україна перебуває на позиції лідера. Глава Литви наголосив: він сподівається, що за каденцію Зеленського Україна зробить усе, щоб стати членом Євросоюзу.

Окрім того, Зеленський та Науседа домовилися про чергове засідання Ради Президентів України та Литви наприкінці цього року в Києві.

Політична криза у Білорусі

Очільники держав також обговорили ситуацію у Білорусі. Зеленський зауважив, що у питаннях оцінки білоруської політичної кризи Україна та ЄС мають спільні підходи.