Офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан "Штірліц" повідомив про двох ліквідованих російських командирів.

Дивіться також Плач і нарікання на могилі: через авто загиблого окупанта почався суд між його мамою та дружиною

Росіяни навіть не доїхали до України

Йдеться про командира саратовського ОМОН "Патріот" полковника поліції Алєксєя Грачова та керівника інженерно-саперної групи ОМОН "Патріот" підполковника Андрєя Головіна.


Ліквідовані російські вояки / Фото з телеграму "Штірліца"

Офіційно демобілізувалися в Октябрському під Білгородом 13.10.2022 року,
– написав "Штірліц".

Самі ж росіяни тоді повідомили, що інформації про вбитих і постраждалих на об'єкті немає. Там також заявили про готовність евакуювати місцевих мешканців "на безпечну відстань".

Російські ЗМІ заявили, що в Октябрському горів "цукровий завод". При цьому пропагандисти запевнили, що підприємство обстріляли з боку України.

Шалені втрати ворога

  • Нагадаємо, що тільки за минулу добу наші військові ліквідували 1 140 ворогів. З 24 лютого 2022 року росіяни втратили в Україні вже 136 880 одиниць особового складу.
  • Окрім того, щодня росіяни втрачають величезну кількість техніки. Зазначимо, що ці дані не є точними, оскільки через велику інтенсивність боїв важко підрахувати всі втрати ворога.
  • Нещодавно ЗСУ ліквідували генерал-майора Дмитра Ульянова. Він командував полком мобілізованих із Татарстану. Раніше служив на посаді начальника штабу 7-ї дивізії ВДВ, був командиром 1141-го артполком і командиром 98-ї дивізії ВДВ.
  • У січня українські військові "задвохсотили" командира десантників російської армії Алєксандра Макарова.