“Цей проект - це великий успіх. Кількість та температура води перевищила наші очікування. Електростанція приноситиме навіть більше прибутку, аніж сподівалися”, - каже керівник компанії Джозеф Далдруп.
Місцева влада інвестувала 20 мільйонів євро, аби отримати екологічно чисте джерело енергії. Ціни на газ та нафту постійно коливаються, тому геотермічна енергія хороша, а головне стабільна альтернатива.
Для Джозефа Далдрупа буріння - це прибутковий бізнес. Підприємець каже, якби мав достатньо фахівців, міг би бурити значно більше свердловин.
“Кожна криза - це і хороші можливості. Сьогодні у Мюнхені працює багато ісландців. Ми багато чули про їхні проблеми. Але нашої компанії це не стосується. Ми працюємо над понад 110 проектами одночасно”, - каже керівник компанії Джозеф Далдруп.
Зараз ми їдемо на північний захід Німеччини. Тут у комуні Ашеберг і зростав Джозеф Далдруп. Його батько розпочав власну справу півстоліття тому. Сьогодні на компанію працюють 130 людей.
“Час не стоїть на місці. Все дуже швидко розвивається - різноманітні хай-тек новинки, електроніка, гідравліка. Після війни мій батько розпочинав з старої військової машини. Він бурив колодязі для фермерів. Ось таким був початок нашого бізнесу”, - каже керівник компанії Джозеф Далдруп.
Дружина Джозефа і троє синів теж працюють у компанії.
“Є різні керівники. В інших компанія, де я працював, вони більше обговорювали справи. Але у нашій фірмі, все по-іншому. Бос і є закон”, - каже син керівника компанії Бернд Далдруп.
Працювати у сімейному бізнесі іноді нелегко. Томас, наймолодший син Джозефа, стажується у майстерні. Тут збирають бурильне обладнання.
Далдруп вимагає багато від своїх синів, адже колись і вони керуватимуть компанією. Як кажуть, важко у навчанні - легко у роботі.