Притула наголосив, що єдиний компроміс, на який піде народ України – це вирок Володимиру Путіну в Гаазькому трибуналі. Інших компромісів після стількох жертв спричиненої Росією війни бути не може.

До цієї ж теми Путіну можна дати хіба під дихало, – Кравчук про компроміси з Росією

Скандал навколо можливих компромісів із Путіним

Сергій Притула здивувався, чому у представника ОПЗЖ запитують про компроміси з Росією. Савік Шустер на це зауважив, що за цю партію проголосували чимало українців. Притула погодився, але й заявив:

  • "Це не означає, що ми повинні толерувати таку поведінку".

Притула пояснив свої слова: річ у тім, що Юрій Бойко під час виступу говорив, що мінські угоди підписали, щоб зупинити масові вбивства – без конкретизації, хто став жертвою цього та хто був убивцею.

  • Мінські угоди були підписані, щоб зупинити масові вбивства громадян України російськими бойовиками. Саме на цьому наголосив Сергій Притула.

Представник ОПЗЖ Юрій Бойко погодився, що "у нас кожен день вбивали 150 – 170 наших солдатів, коли підписувався мінський протокол".

Коли ми говоримо про компроміси з Путіним, то український народ після 15 тисяч жертв путінського режиму повинен піти на один компроміс. Це компроміс за вироком Путіну в Гаазькому трибуналі,
– переконаний Сергій Притула.

Однак Юрій Бойко продовжував наполягати, що компроміси з Росією прописані у мінському протоколі.