"ГПУ порушило справу проти поплічника Януковича", "СБУ арештувало ділка сім’ї", "У провадженні НАБУ справа міністрів Кабінету Азарова" та решта заголовків, які давно не чутно у новинах. Схоже у правоохоронних абревіатур остаточно згас інтерес до колишньої команди. Але й коли цей інтерес був, його потенціал залишився не реалізованим. В результаті у "колишніх" – все добре, а у декого навіть краще, аніж раніше.

Маленьке Беверлі-Хіллз поблизу Києва у Обухівському районі. Саме тут мало не кожну хвилину можна зустріти автомобілі, вартість яких перевищує мільйони гривень. Самі маєтки, які розміщені тут, теж сягає десятків мільйонів. Саме тут мирно співмешкають теперішні та колишні високопосадовці правоохоронних структур, а поруч з ними – генеральний директор компанії "Донбасенерго" Едуард Бондаренко, компанія, чверть якої належить державі, а решту пов’язують із старшим сином президента-втікача Януковича Олександром.

Читайте також: Чи є життя після служби: як у екс-чиновників СБУ з'являються елітні маєтки

Нещодавно "Донбасенерго" змінило приватних власників, але лише формально. Керівництво лишилося те саме, і воно, як і раніше, їздить "на килим" у Москву. Хоча ще три роки тому компанія була повністю під контролем держави.

ГПУ намагалась повернути "Донбасенерго" у державну власність, проте на початку 2016 року з тріском програла справу. І ось півроку тому прокурори військової прокуратури ГПУ знову розгорнули бурхливу діяльність навколо компанії.

Читайте також: Корупційне підпілля: як відбуваються земельні крадіжки зсередини

Минулого року на підконтрольній Україні станції Красний Лиман на Донеччині українські податківці зупинили понад 200 вагонів. Згодом їх арештували. Вагони везли кам’яне вугілля прямісінько з непідконтрольних Україні території "ДНР". Вугілля везло "Донбасенерго".

Про тихий економічний реванш, допомогу СБУ у торгівлі з терористами та вихід у "плей-офф" Юрія Іванющенка – дивіться у свіжому випуску програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".