Про це 24 Каналу сказав військовий експерт, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман. Невдалий "бунт" власника ПВК "Вагнера" Євгенія Пригожина стався через вірність російських військових присязі та воєнним обовʼязкам Росії.

Читайте також: Майже трильйон рублів, – пропагандисти визнали, що Кремль виділяв нечувані гроші на "Вагнера"

"Вірні присязі хто, вагнерівці? Мені здається в притомних людей, навіть в Росії, викликає це посмішку", – прокоментував Олексій Гетьман.

Лише за 10 днів міністр оборони Росії Сергій Шойгу наважився вперше прокоментувати цю ситуацію. Нічого кращого російська влада придумати не змогла.

Олексій Гетьман прокоментував заяву Шойгу щодо "перевороту": дивитись відео

Не знають, що казати

Після невдалого перевороту Євгенія Пригожина 23 червня все оточення Путіна почало казати, що завдяки тиску їм вдалося зупинити похід очільника ПВК "Вагнера" на Москву.

У них немає відпрацьованої концепції, що треба казати та щоб це було схоже на правду, але кожен каже різне. Кожен бреше по-своєму, це виглядає дуже смішно,
– сказав Олексій Гетьман.

Останнє про "заколот" Пригожина

  • Російська пропаганда почала принижувати ПВК "Вагнера". На російському телебаченні з'являються сюжети, де найманці Пригожина демонструються менш ефективними, ніж регулярна армія держави-терориста.
  • Пропагандисти визнали, що на утримання ПВК "Вагнера" виокремлювали чималі гроші. Дмітрій Кісільов у своїй програмі назвав суму майже у трильйон рублів.
  • 2 липня найманці ПВК "Вагнера" повідомили, що більше не вербуватимуть новобранців. Журналісти подзвонили на "гарячі лінії" понад 10 представництв ПВК "Вагнера" у різних містах країни-агресорки та зʼясували, що це брехня.