Власне, вірний пес диктатора Дмітрій Кісільов у своїй програмі назвав загальну суму контрактів, які Росія упродовж цих років уклала з "Вагнером" і компанією-імперією "Конкорд" Пригожина. Йдеться про цифру, що становить майже трильйон рублів.

Дивіться також ФСБ наказали вбити Пригожина, Україна посилює кордон через "Вагнера": події після заколоту

Скільки Кремль витратив на вагнерівців

За словами псевдожурналіста, вагнерівці отримали від Росії понад 858 мільярдів рублів за усі ці роки. Очевидно, йдеться про період від 2013 року – тобто від того часу, відколи існує приватний батальйон.

Фактично завдяки цьому – грошам російських платників податків – Пригожин став олігархом.

Група "Вагнер" у рамках укладених із державою контрактів отримала трохи понад 858 мільярдів рублів. Це майже трильйон. За іншими контрактами холдинг Пригожина "Конкорд" окремо надав послуг на суму ще 845 мільярдів рублів,
– сказав Кісільов.

Окрім того, він пояснив, що це не означає, що вагнерівці заробили стільки ж, однак це свідчить, що гроші в бізнес-імперії Пригожина крутились шалені: "Це не означає, що стільки ж заробили, але все ж таки говорить про масштаби бізнесу і масштаби амбіцій".

Як Пригожин "віддячив" Путіну

  • Ввечері 23 червня ватажок групи "Вагнера" заявив про початок збройного заколоту проти військового керівництва Кремля. Однак, на щастя для Путіна, він не протримався й доби.
  • Після закінчення свого "постання" Пригожин уклав договір з самопроголошеним президентом Білорусі Алєксандром Лукашенком. У цьому документі вказано, що частина вагнерівців має передислокуватися до "братньої країни".
  • Зазначимо, що сам російський диктатор не втримався та бовкнув, що Кремль виділяв на вагнерівців шалені суми. Лише за минулий рік було виділено на цю ПВК понад 86 мільярдів рублів.