Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков. За його словами, Путін навіть посварився з олігархом Юрієм Ковальчуком, якого називають "особистим банкіром" очільника Кремля.

Читайте також Кремль не має чіткого плану оборони Криму: чому Путін намагається затягнути війну

Як зазначив Гудков, причиною конфлікту стала відсутність успіхів російської армії на полі бою в Україні.

Путін – вже не той, що рік тому

За словами опозиціонера, зараз російський диктатор – зовсім інша людина, аніж на початку 2022 року.

Рік тому представники оточення Путіна боялися йому щось заперечувати або принаймні намагалися уникати цих проблем. Зараз вони вже йому відкрито говорять,
– сказав Гудков.

Він додав, що російському диктатору довелося змиритися з таким станом справ. Адже, за словами Гудкова, Путін не може без свого оточення.

Стрім Ігоря Гаврищака та Геннадія Гудкова: дивіться повне відео

Розрахунок Путіна на Кадирова та Пригожина провалився

Опозиціонер нагадав, що у певний період очільник Кремля зробив ставку на главу Чечні Рамзана Кадирова та власника ПВК "Вагнера" Євгєнія Пригожина. Зокрема, Путін дозволив цим двом публічно критикувати російську армію. Але диктатор так і не отримав того результату, на який розраховував.

Виникає враження, що Путін сильно здав назад. Адже він готував публічну "прочуханку" для генералів. Але потім зрозумів, що інших генералів у нього немає,
– зазначив Гудков.

Він зауважив, що критики російської армії, зокрема й Кадиров та Пригожин раптово замовкли.

Путін дедалі більше залежить від Патрушева та Герасимова

За словами політика, ображені генерали зараз "стають в позу". Вони можуть натякнути Путіну, що перестануть виконувати його накази, мовляв, воюй сам. А стратегічні вміння диктатора – на рівні плінтуса.

Тому він стає більш залежним від свого оточення – від секретаря радбезу Ніколая Патрушева, начальника генштабу Валєрія Герасимова та багатьох інших людей. А вони теж розуміють, що Путін від них залежний більше, ніж навіть пів року тому,
– розповів Гудков.

Як зазначив опозиціонер, сам очільник Кремля також відчуває, що ситуація для нього змінилася.

"Він – не переможець і не людина, яка вирішує чиїсь долі. Вони (оточення Путіна – 24 Канал) бачать, що він застряг у своїх уявленнях про війну і не може нічого запропонувати, а мобілізація не дає результатів", – сказав Гудков.

Опозиціонер додав, Путін стрімко втрачає авторитет в очах свого оточення.

Російські еліти ставлять собі питання, що робити далі

У російських елітах продовжується боротьба за вплив у Росії. Однак, за словами Гудкова, навіть це відходить на другий план. Зараз російські високопосадовці все частіше ставлять один одному питання: "А що робити далі?".

"Хоч якесь розуміння вони намагаються отримати на нарадах у Кремлі. Але Путін не може дати відповідей. Наростає обурення після нарад, адже виникає ще більше питань", – зазначив Гудков.

Він додав, що невдоволення диктатором у керівництві Росії наростає дедалі більше.

Проблеми Владіміра Путіна: коротко

  • Ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов зазначив, що з командою Путіна сталось щось дивне. Якщо раніше всі довкола дбали про його репутацію, тепер складається враження, що його намагаються показати якомога гірше.
  • Політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, що 80% оточення Путіна хочуть усунути його від влади. Причому їм байдуже, на кого змінити диктатора – головне, аби це був не Путін.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов раніше заявляв, що питання Владіміра Путіна у Росії вже майже закрите. За словами Данілова, дехто в Росії вже навіть знає ім'я наступника диктатора.