Про це 24 каналу розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк. За її словами, російські окупанти організували там логістику та накопичили багато своїх елементів забезпечення.

Читайте також Єдине окуповане місто Миколаївщини: чим для фронту важлива Снігурівка

Чим важлива Снігурівка

Гуменюк зазначила, що тимчасова окуповане місто Снігурівка розташоване у Миколаївській області.

Там, дійсно, є значення певне і географічні особливості відвойовування цього напрямку. Зокрема, і пов'язані з ландшафтом, і пов'язані з вузловим перетином логістичних маршрутів,
– наголосила речниця ОК "Південь".

Крім того, за її словами, ворог організував там логістику та накопичив багато своїх елементів забезпечення. Але паланням 6 цистерн із пальним, ударами по складах із боєприпасами й технікою та, зокрема, по розміщенню одного з підрозділів ЗСУ влучно підкоригували вогневим контролем їхню кількість та доцільність.

Гуменюк розкрила деталі палання ворожих складів на Півдні та розповіла про важливість Снігурівки: дивіться відео

Що відомо про події на Херсонщині

Гуменюк зауважила, що після наших ударів окупанти розпочали здійснювати там певні передислокації, переїжджати в інші населені пункти, але за цим напрямком усе ще триває робота ЗСУ.

Крім того, на самій Херсонщині, дійсно, тривають бої і триває контрбатарейне протистояння,
– сказала речниця ОК "Південь".

Тому що, додала вона, прямого зіткнення на Херсонщині наразі не відбувається через те, що це недоцільно ані за ландшафтом, ані за порядком ведення бойових дій.

Яка зараз ситуація на Херсонщині: коротко

  • Збройні сили України продовжують контрнаступ на Херсонщину і досягли значних успіхів на цьому напрямку. Відтак, уже до кінця осені вони можуть звільнити захоплений росіянами Херсон.
  • Впродовж декількох днів поспіль з'являється інформація про те, що окупанти втікають з правого берега Херсонщини. У командуванні "Південь" підтвердили, що росіяни справді вивозять живу силу та техніку з правого берега Херсонщини.
  • Виявилося, що російські загарбники розповідали херсонцям "лякалки" про ЗСУ, які будуть знищувати місто, підривати ГЕС, аби затопити території. Так окупанти примушували людей фактично до депортації.
  • Водночас президент Володимир Зеленський заявив, що окупанти не готові залишати Херсон. Ба більше, їхня "підготовка" до виходу є інформаційною операцією.
  • Російські загарбники тим часом зводять фортифікаційні споруди на лівому березі Дніпра. За словами депутата Херсонської обласної ради, військовослужбовця ТрО Сергія Хланя, окупанти стягують нових мобілізованих у Херсон.