З кожним днем все більше країн долучаються до коаліції щодо навчань наших пілотів на американських винищувачах F-16. Водночас радник глави ОП Михайло Подоляк у четвер, 25 травня, вкотре прокоментував контрнаступальну операцію Збройних Сил.

Дивіться також Стратегія на найближчі тижні: Остін після "Рамштайну" розповів про F-16 для України

"Не одноразовий захід"

Зазначимо, що у своєму дописі Подоляк не згадав безпосередньо про літаки від партнерів. Однак, очевидно, це його повідомлення є сигналом для Заходу щодо їхніх кроків стосовно F-16.

Власне, за словами заступника очільник ОП, контрнаступ ЗСУ:

  • "це не "один івент (захід)", який розпочнеться о конкретній годині конкретного дня урочистим перерізанням червоної стрічки";
  • "це десятки різних дій зі знищення окупаційних військ Росії на різних напрямках, які вже відбувалися вчора, відбуваються сьогодні та відбуватимуться завтра".

Інтенсивне знищення логістичного забезпечення противника – це також контрнаступ,
– наголосив Подоляк.

Контрнаступ: останнє

  • Цими днями Подоляк також заявляв, що контрнаступ Збройних Сил уже триває. Як він наголосив, разом з тим триває інтенсивна війна на 1 500 кілометрах кордону та українські захисники продовжують давати відсіч загарбникам.
  • Водночас військовослужбовець ЗСУ, кримський активіст Василь Самойлов констатував, що ворог активно готується до оборони окупованих територій.
  • За словами бійця, росіяни навіть перерили від 40 до 50 відсотків кримських пляжів, бо пропрацювали "усі сценарії" наступу ЗСУ на півострів.