Про це 24 Каналу сказав полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан, коментуючи слова Єнса Столтенберга. Генсек НАТО під час пресконференції відзначив досягнення Сил оборони України на фронті.

До вашої уваги Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

"Уже звільнення території – це наслідок виконання першого завдання. Тому і Столтенберг, і будь-який військовий з освітою скаже те саме", – констатував Світан.

Так, цього вчать у всіх військових закладах. Воєнні формули однакові для будь-якої армії.

Сили оборони – фахівці з росіян

Так, захисники виконали завдання з максимального знищення окупантів на відмінно.

Ми практично вдвічі збільшили кількість відмінусованих російських військовослужбовців і їхньої техніки,
– зазначив Світан.

Це досі триває на трьох ділянках фронту – у районі Авдіївки, Бахмута та Куп'янська. Ці три плацдарми дають максимальну кількість втрат у живій силі й техніці ворога.

Сили оборони завдають удару окупантам: останні новини

  • У британській розвідці повідомили, що за листопад російська армія зазнала рекордних втрат. Це пов'язано з боями за Авдіївку – ворог досі намагається оточити місто.
  • Росіянам непереливки також на Півдні. Українські військові захопили й утримують плацдарми на лівобережжі Херсонщини, а також частково перерізали дорогу від Олешків до Нової Каховки.
  • Ворогу тривожно навіть на своїй території. Так, вночі 26 листопада українські дрони атакували російські міста й влучили в казарму Кантемирівської дивізії.