Журналісти з'ясували, що після переїзду з Криму, де до окупації працював Семочко, в його родини з'явилося три розкішних маєтки під Києвом. Їхня вартість, згідно з журналістським розслідуванням – близько восьми мільйонів доларів.

Читайте також: Під загрозою наша безпека: хто "кришує" замахи на активістів

Я вважав і вважаю, що корупція є найкращим агентом ФСБ в Україні. Такі як Віктор Медведчук, який відверто пропагує проросійські погляди, який особисто спілкується з Путіним – це ясна і очевидна загроза. Але що і кому продають ті, хто у час Війни за Незалежність працює у спецслужбах і при цьому на очах збагачується?!

Служба зовнішньої розвідки – унікальна важлива організація, яка має видобувати плани російської агресії в самій Росії та за її межами. Кожен справжній агент служби є безцінним для нашої оборони. То як Семочко міг збагатитися у час війни? У що нам обійшлося його збагачення? За що, і головне – хто йому платив?

Журналісти знайшли свідчення, що близькі родичі другого розвідника України постійно їздять до окупованого Криму і можуть мати там бізнес. Перевірити цю інформацію, з'ясувати, як це можливо – повинна незалежна перевірка. На час її перебігу Семочка треба відсторонити від виконання обов'язків, позбавити доступу до державної таємниці і наглядати за його контактами та пересуваннями. Чи це відбувається?


Сергій Семочко ретельно приховує своє життя від громадськості

Від самої Служби зовнішньої розвідки – жодної реакції. Як і від Служби безпеки, де Семочко працював до цього. Президент Порошенко, який його призначив на керівну посаду у розвідці, теж відмовчується. Він так робив і тоді, коли були викриті ознаки незаконного збагачення іншого його призначенця, першого заступника голови СБУ Павла Демчини.

У всіх ситуаціях, коли стають відомими факти сумнівних заробітків членів команди Президента або його компаній, він намагається просто мовчати і тягнути час. У сподіванні, що станеться щось нове, а потім люди просто забудуть. Я мовчати і забувати не збираюся.

Після виходу розслідування журналістів я звернувся до Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури з проханням розпочати перевірку. Вони відповіли, що вже зареєстрували кримінальне провадження.


Родичі Семочка мають російські документи

Також я запропонував спікеру Верховної Ради Андрію Парубію доручити контроль за розслідуванням цієї історії оборонному і антикорупційному парламентським комітетам. Та викликати до Парламенту керівників спецслужб. Спікер цього не зробив. Я сам організував слухання справи в нашому парламентському комітеті з протидії корупції.

Читайте також: Не можеш пояснити, звідки майно – отже, винен: що означає "презумпція провини" для посадовця

Слідкуйте за цим розслідуванням – це в інтересах нашої з вами безпеки.

Розвішуючи по країні рекламу з гаслом "армія боронить нашу землю", Президент разом з тим мав би дати суспільству відповідь, чим у цей час займаються призначені ним керівники спецслужб?