Білого пухнастика витягнули з квартири, охопленої полум'ям. Натрапили на тваринку рятувальники, коли гасили пожежу в багатоповерхівці.

Раніше В ДСНС показали жахливі кадри пожежі музею Сковороди на Харківщині

Кіт, ймовірно, надихався чадним газом

У ДСНС оприлюднили відео, як відбувалась операція порятунку. Видно, що кіт лежить практично нерухомо. Ймовірно, він надихався у помешканні чадного газу.

Аби полегшити стан чотирилапого, рятувальник змочили йому голову водою та дали подихати киснем. Для цього працівники ДСНС використали спеціальний апарат. Після цього тваринці стало краще.

Дивіться відео, як в Умані рятували котика / Відео ДСНС:

Врятованого котика раніше показав і Олег Сенцов

Раніше з врятованим котом сфотографувався Олег Сенцов. Режисер зараз захищає Україну від російських загарбників. Сенцов наголосив, що у війні страждають і дуже багато тварин, які просто змушені тікати та ховатись від постійних обстрілів. Колишній політв'язень Кремля наголосив, що вже прихистив одну кішку з пораненою лапкою.

Читайте також Термінатор на службі: прикордонники похвалились бойовим псом, який ненавидить окупантів

Дуже відомою стала кішка з Бородянки

Дуже відомою стала кішка зі зруйнованого ворогом міста Бородянка. Пухнасту красуню врятували з потрощеної багатоповерхівки. Назвали чотирилапу Шафкою та знайшли їй турботливих господарів. Тепер Шафка красується на шоперах та футболках.

Тварини під час війни: коротко про їхні історії

Подивіться відео про пса Патрона: