На 3 серпня запланована зустріч з українською делегацією, на якій обговорять подальші кроки, розповів Леонід Кравчук, пише "РБК-Україна".

Читайте також Кравчук не в тому віці, щоб оперативно й ефективно працювати, – учасник ТКГ

Він зазначив, що група, яку очолював Леонід Кучма, зробила в складних умовах важливі кроки. Тому йому не доведеться починати все спочатку.

Кравчук не заперечує, що певні кадрові зміни можливі. За його словами, рішення щодо цього має залежати не тільки від його думки. Новий глава української делегації додав, що за потреби звертатиметься до керівництва країни, зокрема президента.

Я не виключаю (кадрові зміни – 24 канал), але наразі ми такого завдання не ставимо,
– наголосив він.

Керівник делегації додав, що не знає, коли може відбутися чергове засідання ТКГ, адже все залежить не лише від України.

Дізнайтеся більше Зеленський затвердив склад делегації України для участі в ТКГ: список

Кравчук очолив ТКГ: що варто знати

  • Керівником української делегації на переговорах щодо Донбасу був другий президент України Леонід Кучма. Однак 28 липня він покинув переговорний процес. ЗМІ повідомляли, що справа у віці.
  • Серед найбільш імовірних нових керівників Володимир Зеленський назвав двох – віцепрем'єра і міністра з питань окупованих територій Олексія Резнікова, а також першого президента України Леоніда Кравчука.
  • Кравчук раніше заявляв, що до нього жодні пропозиції не надходили. Водночас він високо оцінював Резнікова як політика, оскільки той – професіонал і давно займається цим питанням.
  • У свій час віцепрем’єр Резніков заявляв, що підтримує ініціативу Зеленського щодо призначення Кравчука. Також Резніков хотів би, аби на чолі був хтось з "патріархів", бо так буде краще для мінського процесу.
  • Указ про оновлений склад делегації вже з'явився на сайті Президента.