Про це розповів голова фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді України Давид Арахамія. За його словами, держава "допоможе" змінитися тим, хто цього не хоче.

Читайте також Богуслаєву оголосили про нову підозру: сприяв окупантам на Донбасі

Перші успіхи "весняних посадок" від Арахамії

Сьогодні в Україні відбулися обшуки низки посадових осіб та структур. Це відбулося у рамках обіцяних в уряді "весняних посадок".

Успіхами в реформації держструктур у перший день лютого поділився голова фракції "Слуга Народу". Серед перечисленого, Арахамія вказав звільнення керівного складу Держмитниці.

Країна під час війни буде змінюватися. Якщо хтось не готовий до змін, то держава сама прийде і допоможе їм змінитися,
– зазначив Арахамія.

Також очільник фракції оголосив про:

  • обшуки у Податковій;
  • вручення повідомлень про підозру високопосадовцям Міністерства оборони;
  • обшуки у Коломойського у справі "Укрнафти";
  • цілу серію "негласних слідчих дій";
  • обшуки в Авакова;
  • обшуки у Столара.

Зверніть увагу В Авакова проводять обшук через авіакатастрофу у Броварах, – ЗМІ

Глава ТСК підтвердив звільнення керівництва митниці

Очільник Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Ярослав Железняк підтвердив звільнення керівного складу митниці.

Додамо, що в.о. голови Державної митної служби був В'ячеслав Демченко. Железняк анонсував, що на його посаду тимчасово буде призначено одного з заступників – Сергія Звягінцева.

Зауважимо, що напередодні очільник ТСК поділився, що комісія близько 5 годин обговорювала "чорне зерно", яке, за словами нардепа, допомагала вивозити Держмитниця. Тоді політик додав, що "все зрозуміло і все погано".

ДМС, свято наближається. І не тільки ДМС, напрямків то у нас багато,
– заінтригував глава ТСК.

Керівницю податкової Києва викрили на багатомільйонних оборудках: що про це відомо

  • Держбюро розслідувань підтвердило, що 1 лютого проводить обшуки у виконувачки обов'язків начальника київської податкової. Відомо, що її підозрюють у багатомільйонних оборудках.
  • Оксана Датій зловживала владою та службовим становищем і брала участь у низці схем і махінацій, зазначили в ДБР. Зокрема, вона за хабар вирішувала відповідність або невідповідність критеріям ризиковості платників податків.
  • Крім того, Датій завдяки махінаціям штучно завищувала валові витрати деяких підприємств, допомагала у веденні підприємницької діяльності без реєстрації ФОП та поданню недостовірних відомостей про доходи. Загалом, за оцінкою експертів, до такого тіньового обігу потрапило понад 15 мільярдів гривень.